THE MEDICALIMA

ASAP

Tinktura pro obnovu nehtové ploténky

POPIS

Nízkomolekulární tinktura pro obnovu, posílení a prevenci degenerace nehtů. Přípravek obsahuje komplex 22 aktivních složek. Molekulární struktura přípravku mění při aplikaci a pronikání. Liposomy, peptidy a nízkomolekulární oleje otevírají šupiny horní vrstvy nehtové ploténky. Díky překrystalizaci vzniká pevná krystalická mřížka ve vrstvách nehtové ploténky, která zajišťuje pružnost a pevnost. Aktivní komplex napomáhá spojování poškozených buněk nehtu. Přípravek komplexně působí na nehtovou ploténku, kutikulu a okolní valy. Brání vzniku zarostlých kutikul a zhrubnutí kutikuly. Odstraňuje rozštěpování, trhliny, křehkost, bílé skvrny a podporuje rychlý růst zdravých nehtů. Přípravek stimuluje růst a obnovuje poškozenou strukturu nehtové ploténky, zvyšuje odolnost nehtů vůči nepříznivým vnějším vlivům, má protizánětlivý, regenerační a antibakteriální účinek. Doporučuje se používat k obnově nehtů po aplikaci gelového laku, gelu nebo akrylu. Lze jej použít i na nehty pokryté lakem a gelovým lakem.


ASAP je zcela nový přípravek, který se odlišuje od všech ostatních regeneračních prostředků. ASAP - "AS SOON AS POSSIBLE" - odpovídá účinku přípravku "co nejdříve".


Tinktura působí velmi rychle. Nízkomolekulární složení proniká do nejhlubších vrstev nehtové ploténky, zatímco liposomální membrány postupně uvolňují vysoce aktivní látky, které si udržují své kladně nabité částice a neustále živí buňky. Vysoce aktivní látky pronikají do hloubky nehtové ploténky a stávají se součástí přirozeného nehtu. Přípravek byl vyvinut jako farmaceutický aktivní biologický systém pro komplexní obnovu nehtového aparátu.


POUŽITÍ

Aplikujte 2x denně na nehty, kůžičku a boční nehtové valy. U nalakovaných se aplikuje pod nehet, na oblast kutikuly a boční valy. Mohou používat těhotné i kojící ženy.

Popáleniny nehtové ploténky: naneste přípravek ASAP na předem ošetřený nehet. Po vstřebání překryjte SC20 COLLAGEN sérem. Používejte 2x denně do obnovy nehtu.


SLOŽENÍ

Water, Collagen, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Clary Sage (Salvia Оfficinalis) Leaf Extract, Glycerin, Taurine, Lactic Acid, Phospholipids, Allantoin, Polysorbate 80, Bisabolol, Panax Ginseng Root Extract, Adenosine, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Glutamic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Dimethyl Isosorbide, Laurocapram, Kianetic (Citrate Silver, Citrate Copper, Citrate Zinc, Citrate Magnesium), Hyalufiller (Palmitoyl Tetrapeptide-50, Heptapeptide-15 Palmitoyl), Myocept (Xanthan Gum, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Palmitoyl Hexapeptide-52, Polyvinyl Alcohol, Palmitoyl Hexapeptide-18, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Phenylpropanol), Eyeseryl (Acetyl Tetrapeptide-5), Haloxyl (Chrysin, N-Hydroxysuccinimide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1, Steareth-20), Polyvinyl Pyrrolidone


ÚČINKY:

Tinktura obnovuje nehty s defekty po gelovém laku a gelu. Má široký terapeutický rozsah: zpevňuje povrchu nehtu, odstraňuje křehkost a delaminaci ( tzn. Oddělení ) nehtové ploténky, obnovuje poškozenou nehtovou ploténku chemickými a termickými popáleninami,přispívá k regeneraci onychodermis.


KONTRAINDIKACE

Přecitlivělost na aktivní složky.

Při náhodného kontaktu s očima je vypláchněte velkým množstvím vody, v případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.


SKLADOVÁNÍ

Mimo dosah dětí při teplotě max 25°С.

Fotosenzitivní prostředek, uchovávejte mimo dosah přímého slunečního světla.


OBJEM

10 ml. 4820268430601, 25 ml. 4820268430625

KOUPIT
Používá se v těchto případech

Onychogryfóza

Onycholýza

Zarostlé nehty

Onychomykóza

Mykotická pokožka

Psoriáza nehtů

Lupénka

Obnova nehtů

Suchá pokožka

Dystrofie nehtů

Hemostatikum

Ekzém pokožky a nehtů

Popraskaná pokožka

Bradavice a kuří oka

Potivá pokožka

Deformované nehty

Traumata nehtů

Pro diabetiky

Popálení kůže

Hyperkeratóza

Regenerace kutikuly

Zdravé nehty a kůže na celý život
Nabízíme prémiové produkty, které používají tisíce odborníků po celém světě a desítky tisíc jejich klientů k léčbě a prevenci.
Objednejte se na konzultaci
Zanechte své tel. číslo nebo e-mail, a my se vám ozveme zpět
Kliknutím na "Odeslat" souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a jejich zpracováním.
Kontakt
Oficiální distributor značky THE MEDICALIMA
pro ČR a Slovensko
Bc. Svetlana Raykhman
Vítězné nám. 817/9, Praha 160 00
+420 608 634 163 (WhatsApp, Telegram)
info@vaspodolog.cz