THE MEDICALIMA

PAPILLEK

Roztok na pokožku s lipozomální kyselinou salicylovou

POPIS

Profesionální dermotropní roztok s antimikrobiálním a keratolytickým působením k odstranění bradavic, papilomů, mozolů a kuřích ok. Inovativní exfoliant na bázi salicylové kyseliny inkapsulované v liposomech (které slouží jako transportní kontejnery). Liposomální membrána je schopna ochránit účinnou složku před vlivem vnějšího prostředí. Liposomy mají vysokou propustnost do vrstev pokožky a buněk. Přípravek je obohacen o glykolovou a mléčnou kyselinu, které stimulují buněčnou regeneraci, fosfolipidy a ceramidy. Ty přispívají k rychlému a bezpečnému odstranění odumřelých buněk, hojení a obnově pokožky. Přípravek přispívá k změkčení zrohovatělé pokožky a je také účinný při boji s bradavicemi.


FARMAKODYNAMIKA

Roztok PAPILLEK má jemný keratolytický účinek. Komplex kyselin, olejů a extraktů přispívá k chemické destrukci bradavic a má sklerotizační účinek, který brání jejich recidivě.


POUŽITÍ

Aplikujte na postižená místa pokožky - 1-2 kapky roztoku PAPILLEK 1-2x denně dle doporučení odborníka. Délka terapie a kombinace prostředků je individuální.


Pro dospělé je maximální dávka roztoku PAPILLEK 10 ml denně, což odpovídá 1,5 g kyseliny salicylové. Zpravidla po 7 dnech je možné postižená místa ošetřit.


Pro děti starší 2 let je maximální dávka roztoku PAPILLEK 1 ml/den, což odpovídá 150 mg kyseliny salicylové.


Nepřekračujte tuto dávku. Nedoporučuje se ošetřovat více elementů současně. Při použití prostředku v maximální denní dávce u dospělých a dětí by doba terapie neměla přesáhnout 1 týden. Po použití roztoku lahvičku pevně uzavřete.


SLOŽENÍ

Ethanol, Salicylic Acid, Lactic Acid, Glycolic Acid, Water, Phospholipids, Propylene Glycol, Glycerin, Polysorbate 80, Allantoin, Hydrogenated Castor Oil, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Extract, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Dimethyl Isosorbide, Laurocapram, Kianetic (Citrate Silver, Citrate Copper, Citrate Zinc, Citrate Magnesium) Citric Acid.


KONTRAINDIKACE

Přecitlivělost na kyselinu salicylovou, salicyláty, extrakty nebo jiné složky prostředku. Nepoužívat na bradavice na pokožce hlavy, papilomy na sliznicích a obličeji, otevřené rány, pigmentové kožní léze, při poruše funkce ledvin (selhání ledvin). Nepoužívejte na nehty. Vhodné pro děti od 2 let.


Nesmí se dostat do kontaktu se sliznicemi. V případě kontaktu opláchněte velkým množstvím vody. Nepoužívejte na genitálie. Absorpce kyseliny salicylové kůží může být zvýšena při kožních onemocněních doprovázených zarudnutím kůže (erytém, erytrodermie) nebo erozemi na kůži. Zacházet se zvláštní opatrností a aplikovat roztok pouze na bradavice a také se vyhnout tomu, aby se prostředek dostal na zdravou pokožku. Použití během těhotenství a kojení: během těhotenství lze roztok PAPILLEK aplikovat pouze na malé oblasti kůže (ne více než 5 cm2) k odstranění bradavic a kuřích ok.


SKLADOVÁNÍ

Mimo dosah dětí při teplotě max 25°С.

Fotosenzitivní prostředek, uchovávejte mimo dosah slunečního světla.


OBJEM

10 ml. 4820268430571, 25 ml. 4820268430595

KOUPIT
Používá se v těchto případech

Onychogryfóza

Onycholýza

Zarostlé nehty

Onychomykóza

Mykotická pokožka

Psoriáza nehtů

Lupénka

Obnova nehtů

Suchá pokožka

Dystrofie nehtů

Hemostatikum

Ekzém pokožky a nehtů

Popraskaná pokožka

Bradavice a kuří oka

Potivá pokožka

Deformované nehty

Traumata nehtů

Pro diabetiky

Popálení kůže

Hyperkeratóza

Regenerace kutikuly

Zdravé nehty a kůže na celý život
Nabízíme prémiové produkty, které používají tisíce odborníků po celém světě a desítky tisíc jejich klientů k léčbě a prevenci.
Objednejte se na konzultaci
Zanechte své tel. číslo nebo e-mail, a my se vám ozveme zpět
Kliknutím na "Odeslat" souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a jejich zpracováním.
Kontakt
Oficiální distributor značky THE MEDICALIMA
pro ČR a Slovensko
Bc. Svetlana Raykhman
Vítězné nám. 817/9, Praha 160 00
+420 608 634 163 (WhatsApp, Telegram)
info@vaspodolog.cz