THE MEDICALIMA

MIZON

Mykostatický fluid na nehty

POPIS

Profesionální fluid na nehty se známkami onychomykózy (plísně nehtů), pseudomonád (plísně a Pseudomonas aeruginosa), paronychie (kandidamykotické, kandidální, mykotické). Aktivní složky a komplex peptidů vytvářejí ochrannou vrstvu a urychlují buněčný metabolismus, díky čemuž dochází k velmi rychlé regeneraci poškozené tkáně. Koncentrát má antimykotický účinek a urychluje rekonstrukci nehtové ploténky. Zmírňuje zánět nehtového lůžka po úrazech a subungválního hematomu. Prostředek přispívá k obnově nehtové ploténky, vyživuje a posiluje ji. Má široký terapeutický rozsah. Určen na domácí použití.

Dermatologicky testováno.


POUŽITÍ

ONYCHOMYKÓZA: naneste MIZON na předem ošetřený nehet, nechte vsáknout a překryjte SC20 COLLAGEN sérem pro obnovu a tvorbu nových kolagenních a keratinových vláken. Používejte 2x denně do obnovy nehtu. Nezapomeňte se poradit s vaším odborníkem ohledně následné péče o nehty.

ONYCHOGRYFÓZA: aplikujte změkčovač ENHANCE C50 na předem ošetřený nehet a nechte působit 1-2 minut. Odstraňte zbytky prostředku ubrouskem a naneste fluid MIZON, nechte vstřebat a aplikujte SC20 COLLAGEN sérem pro obnovu a tvorbu nových kolagenních a keratinových vláken. Komplex prostředků aplikujte 2x denně. Nezapomeňte se poradit s vaším odborníkem ohledně následné péče o nehty.


SLOŽENÍ

Water, Collagen, Propylene Glycol, Polysorbate 80, Urea, Panthenol, Squalane, Glycerin, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Clary Sage (Salvia Sclarea) Leaf Extract, Thymus Vulgaris Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Sodium Lactate, Kianetic (Citrate Silver, Citrate Copper, Citrate Zinc, Citrate Magnesium), Dimethyl Isosorbide, Laurocapram, Myocept (Xanthan Gum, Lactic acid/Glycolic Acid Copolymer, Palmitoyl Hexapeptide-52, Polyvinyl Alcohol, Palmitoyl Hexapeptide-18, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Phenylpropanol), Allantoin, Tocopheryl Acetate, Lactic Acid, Linoleic Acid, Octoxyglycerin, Polyvinyl Pyrrolidone, Citric Acid.


KONTRAINDIKACE

Přecitlivělost na aktivní složky.

Při náhodném kontaktu s očima je vypláchněte velkým množstvím vody, v případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.


SKLADOVÁNÍ

Mimo dosah dětí při teplotě max 25°С.

Fotosenzitivní prostředek, uchovávejte mimo dosah přímého slunečního světla.


OBJEM

10 ml. 4820268430489, 25 ml. 4820268430502

KOUPIT
Používá se v těchto případech

Onychogryfóza

Onycholýza

Zarostlé nehty

Onychomykóza

Mykotická pokožka

Psoriáza nehtů

Lupénka

Obnova nehtů

Suchá pokožka

Dystrofie nehtů

Hemostatikum

Ekzém pokožky a nehtů

Popraskaná pokožka

Bradavice a kuří oka

Potivá pokožka

Deformované nehty

Traumata nehtů

Pro diabetiky

Popálení kůže

Hyperkeratóza

Regenerace kutikuly

Zdravé nehty a kůže na celý život
Nabízíme prémiové produkty, které používají tisíce odborníků po celém světě a desítky tisíc jejich klientů k léčbě a prevenci.
Objednejte se na konzultaci
Zanechte své tel. číslo nebo e-mail, a my se vám ozveme zpět
Kliknutím na "Odeslat" souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a jejich zpracováním.
Kontakt
Oficiální distributor značky THE MEDICALIMA
pro ČR a Slovensko
Bc. Svetlana Raykhman
Vítězné nám. 817/9, Praha 160 00
+420 608 634 163 (WhatsApp, Telegram)
info@vaspodolog.cz