THE MEDICALIMA

PLACENTEX

Placentární sérum pro obnovu pokožky a nehtů

POPIS

Biologicky aktivní sérum na bázi placenty pro výživu kůže a nehty. Redukuje příznaky stárnutí a výrazně posiluje strukturu pokožky a nehtů. Obohacuje je vitamíny a mikroelementy, hydratuje a chrání před škodlivými vlivy. Inovativní přípravek obsahuje více než 100 nezbytných složek: lipidy, polysacharidy, aminokyseliny, nukleové kyseliny, enzymy, vitamíny, mikroelementy, růstové faktory. Sérum urychluje regeneraci tkání při psoriáze nehtů a pokožky, stimuluje místní imunitní systém a zlepšuje buněčný metabolismus. Má protizánětlivý a hojivý účinek. Komplex látek zvyšuje intenzitu regeneračních procesů a vytváří ideální prostředí pro životnost fibroblastů a zlepšuje strukturu mimo-buněčného matrixu. Přípravek udržuje růstové faktory v aktivním stavu. Růstové faktory jsou přírodní látky schopné stimulovat růst, proliferaci a diferenciaci živých buněk. Zlepšuje metabolické procesy a normalizuje buněčné dýchání.


Působením na nehtovou ploténku a pokožku stimuluje mikrocirkulaci krve a výměnné procesy, obnovuje a podporuje růst nových buněk a zlepšuje jejich výživu. Udržuje vlhkost v buňkách a chrání pokožku před ztrátou objemu, vysoušením, popraskáním a dokonce i jednorázové použití placentárního séra má stimulační účinek na syntézu kolagenu a elastinu.


POUŽITÍ

Naneste 1-2 kapky prostředku na nehtovou ploténku a okolí nehtu a poté vmasírujte. Používejte 2x denně.


SLOŽENÍ

Water, Hydrolyzed Placenta Extract, Placenta, Collagen, Collagen Peptide, Wheat Germ Oil Hydrogenated, Pentylene Glycol, Glycerin, Avocado Oil Hydrogenated, Taurin, Panthenol, Dimethyl Isosorbide, Sodium Hyaluronate, Sodium Chondroitin Sulfate, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Retinyl Acetate, Ascorbic Acid, Pantothenic Acid, Myocept (Xanthan Gum, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Palmitoyl Hexapeptide-52, Polyvinyl Alcohol, Palmitoyl Hexapeptide-18, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Phenylpropanol), Allantoin, AC Collagen Prepeptide PF (Tripeptide-29), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Kianetic (Citrate Silver, Citrate Copper, Citrate Zinc, Citrate Magnesium), Citrate Iron, Laurocapram, Triethanolamine.


CHEMICKÉ SLOŽENÍ PLACENTEXU

Obsahuje 11 aktivních faktorů růstu buněk: (EGF, FGF, aFGF, CSF, IGF, NGF, KGF, VEGF), mezi kterými jsou faktory růstu keratinocytů, fibroblastů, cévního endotelu, koloniestimulující faktor, a také inzulinu podobný a transformující faktor.

Také obsahuje 18 prospěšných aminokyselin z řady L, včetně nezbytných: leucinu, threoninu, fenylalaninu, argininu, serinu.

Cytokiny a komplex složitých interleukinů (IL 1 - IL 6, IL 8, IL 10, IL 12).

Fyziologicky aktivní peptidy a enzymy (asi 100 enzymů, včetně antioxidantů).

Obsahuje vitamíny skupiny B (B1, B2, B6, B12), stejně jako vitamíny C, D a E.

Více než 40 mikro- a makroprvků, včetně nezbytných: vápníku (Ca), draslíku (K), sodíku (Na), hořčíku (Mg), fosforu (P), železa (Fe), zinku (Zn)


O PROSTŘEDKU A POSTUPU

Placentární omlazování pokožky a nehtů je inovativní směr - placentární terapie. Získává popularitu v kosmetologii a medicíně (kosmeceutice)´.Placentární terapie široce uplatňuje v Japonsku. Placenta hraje v těle zvláštní roli - plní životně důležité funkce. Umožňuje růst a rozvoj nových buněk. Placenta je zpracovávána ve speciálním (sterilním) laboratoře ve Švýcarsku a následně se používá k výrobě obohacených přípravků ve společnosti "FARMES". Hydrolyzát a peptidový komplex placenty jsou velmi účinné při terapii psoriázy, při alergických reakcích, při poruchách funkce epidermálního systému a onemocněních spojených se životním stylem. Účinná látka skvěle působí na problémové nehty a pokožku, omlazuje je na buněčné úrovni.


Ve firmě je kladen zvláštní důraz na kvalitu. Materiál je pečlivě vybírán a očišťován. Používá se pouze zdravá placentární tkáň. Během výrobního procesu je placentární tkáň zbavena proteinů a hormonů, díky čemuž je přípravek vhodný pro muže i ženy všech věkových skupin. PLACENTEX nemá žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje alergie, zároveň prokazuje vysokou účinnost.


JAK PŮSOBÍ  PLACENTÁLNÍ  SÉRUM NA OMLAZENÍ KŮŽE A NEHTŮ

PLACENTEX obnovuje buňky zevnitř a normalizuje fyziologické procesy všech tkání a žláz. Spouští jedinečný mechanismus proti stárnutí - placentární buňky jsou schopny přeměnit stárnoucí buňky na aktivně se dělící, mladé a životaschopné buňky. Vysoká účinnost přípravku je způsobena jeho jemným působením. Placenta nepůsobí násilně na buňku, ale poskytuje jí pouze výživu a energii, rozvíjí její  geneticky daný potenciál. V důsledku toho každá buňka přijímá přesně tolik živin, kolik potřebuje.

PLACENTEX má široký terapeutický rozsah - obnovuje nehtovou ploténku a okolí nehtu, vyhlazuje pokožku (mimické i hluboké vrásky), zlepšuje celkový stav nehtů při psoriáze, regeneruje a obnovuje tkáně,  odstraňuje stařecké skvrny a vrací zdravou barvu kůži a nehtům.


KONTRAINDIKACE

Přecitlivělost na aktivní složky.

Při náhodném  kontaktu s očima je vypláchněte velkým množstvím vody , v případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.


SKLADOVÁNÍ

Mimo dosah dětí při teplotě max 25°С.

Fotosenzitivní prostředek, uchovávejte mimo dosah přímého slunečního světla.


OBJEM

10 ml. 4820268430694, 25 ml. 4820268430717

KOUPIT
Používá se v těchto případech

Onychogryfóza

Onycholýza

Zarostlé nehty

Onychomykóza

Mykotická pokožka

Psoriáza nehtů

Lupénka

Obnova nehtů

Suchá pokožka

Dystrofie nehtů

Hemostatikum

Ekzém pokožky a nehtů

Popraskaná pokožka

Bradavice a kuří oka

Potivá pokožka

Deformované nehty

Traumata nehtů

Pro diabetiky

Popálení kůže

Hyperkeratóza

Regenerace kutikuly

Zdravé nehty a kůže na celý život
Nabízíme prémiové produkty, které používají tisíce odborníků po celém světě a desítky tisíc jejich klientů k léčbě a prevenci.
Objednejte se na konzultaci
Zanechte své tel. číslo nebo e-mail, a my se vám ozveme zpět
Kliknutím na "Odeslat" souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a jejich zpracováním.
Kontakt
Oficiální distributor značky THE MEDICALIMA
pro ČR a Slovensko
Bc. Svetlana Raykhman
Vítězné nám. 817/9, Praha 160 00
+420 608 634 163 (WhatsApp, Telegram)
info@vaspodolog.cz