THE MEDICALIMA

A3 - ACTIVE ANTI AGE

Anti-aging sérum na nehty

POPIS

Inovativní anti-aging sérum na nehty na bázi rostlinného retinolu a peptidů. Lehká nízkomolekulární gelová textura vyživuje nehtovou ploténku a okolí nehtu. Omlazující komplex zpomaluje procesy stárnutí nehtové ploténky, urychluje regeneraci a zlepšuje elasticitu tkání. Sérum přispívá k prevenci onycholýzy.

Rostlinný retinol je antioxidant s vysokým obsahem vitamínů A a C. Přispívá k omlazení a terapii nehtů. Kyselina hyaluronová a allantoin patří do třídy přírodních UV filtrů a chrání růstovou zónu nehtu před nadměrným působením slunečního záření a vysycháním. Biotin obsahuje síru, která syntetizuje kolagen v tkáních, stimuluje růst nových buněk a posiluje nehtovou ploténku. Kontroluje biochemické procesy v těle, které podporují produkci energie buněk a přirozenou obnovu.


Kolagen (Maricol) zajišťuje pružnost vláken a je synergickým peptidem s profilovým účinkem Biopeptid CL, jehož aminokyselinová sekvence opakuje fragment elastinového řetězce.


Myocept je peptidem nové generace, který dokáže vyrovnávat mikroreliéf. Jeho revoluční technologie funguje jako "transdermální dron", enkapsulovaný roztok působí v hlubokých vrstvách tkání, což prodlužuje jeho účinek.


Tripeptid ECM-Protect má hlavní funkci inhibice elastázy a MMP-1, která ničí produkovaný kolagen tkáněmi. Má vysokou biologickou aktivitu a účinně chrání matrix před silným působením enzymů stárnutí, které se časem stále více snižují produkci kolagenu. Omlazení, hydratace, ochrana, regenerace a fotoprotekce jsou hlavní účinky přípravku "A3".


POUŽITÍ

Naneste sérum na nehtovou ploténku a namasírujte. Použivejte 1-2x denně. V případě nalakovaných nehtů aplikujte prostředek pod nehet a okolí nehtu.


SLOŽENÍ

Water, Collagen, Hydrolyzed Collagen, Biotin, Taurine, Panthenol, Monarda Fistusola L. Extract, Phytokeratine (Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein), Pentylene Glycol, Allantoin, Urea, Lactic Acid, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Dimethyl Isosorbide, Laurocapram, Kianetic (Silver Citrate, Zinc Citrate, Copper Citrate), Vegetable Retinol (Caprylic/Capric Triglyceride, Dunaliella Salina Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Bidens Tripartita Extract, Sea Buckthorn Extract, Tocopheryl Acetate), Myocept (Water, Xanthan Gum, Palmitoyl Hexapeptide-52, Glycolic Acid, Lactic Acid, Palmitoyl Hexapeptide-18), ECM-Protect (Dextran, Trifluoroacetyl Tripeptide-2), Polyvinyl Pyrrolidone.


KONTRAINDIKACE

Přecitlivělost na aktivní látky

Při náhodném kontaktu s očima je vypláchněte velkým množstvím vody, v případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.


SKLADOVÁNÍ

Mimo dosah dětí při teplotě max 25°С.

Fotosenzitivní prostředek, uchovávejte mimo dosah přímého slunečního světla.


OBJEM

10 ml. 4820268431516, 30 ml. 4820268431523

KOUPIT
Používá se v těchto případech

Onychogryfóza

Onycholýza

Zarostlé nehty

Onychomykóza

Mykotická pokožka

Psoriáza nehtů

Lupénka

Obnova nehtů

Suchá pokožka

Dystrofie nehtů

Hemostatikum

Ekzém pokožky a nehtů

Popraskaná pokožka

Bradavice a kuří oka

Potivá pokožka

Deformované nehty

Traumata nehtů

Pro diabetiky

Popálení kůže

Hyperkeratóza

Regenerace kutikuly

Zdravé nehty a kůže na celý život
Nabízíme prémiové produkty, které používají tisíce odborníků po celém světě a desítky tisíc jejich klientů k léčbě a prevenci.
Objednejte se na konzultaci
Zanechte své tel. číslo nebo e-mail, a my se vám ozveme zpět
Kliknutím na "Odeslat" souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a jejich zpracováním.
Kontakt
Oficiální distributor značky THE MEDICALIMA
pro ČR a Slovensko
Bc. Svetlana Raykhman
Vítězné nám. 817/9, Praha 160 00
+420 608 634 163 (WhatsApp, Telegram)
info@vaspodolog.cz