THE MEDICALIMA

AVANZA

Extra gelový změkčovač pro pokožku

POPIS

Gel s obsahem 40% urey, probiotiky, extrakty a peptidy je určen pro intenzivní změkčení pokožky, brání růstu bakterií a podporuje regeneraci zdravých buněk. Aktivní složky stimulují obnovu poškozených tkání a urychlují proces exfoliace. Gel pomáhá odstranit otlaky a kuří oka. Komplex hluboce hydratuje suchou pokožku, zabraňuje nadměrné ztrátě vlhkosti, posiluje přirozenou ochrannou funkci epidermis proti agresivním vnějším podnětům a přispívá k rychlému hojení mikrotrhlin. Může se používat na zhrublé části kolen a loktů.


AVANZA gel - unikátní vývoj laboratoře LLC PHARMES. Dělá pokožku pružnou, krásnou a zdravou. Každý den je kůže na nohou vystavena zatížení. Nepohodlná obuv, nesprávná hygiena a další faktory způsobují nežádoucí reakce pokožky. V důsledku toho se na nohou tvoří mozoly a kuří oka. Gel AVANZA vám pomůže zbavit se těchto nepříjemných důsledků. Přípravek má lehkou konzistenci,má protizánětlivé, antimikrobiální a antimykotické účinky. Gel proniká do hlubších vrstev pokožky a selektivně působí na membrány patogenních mikroorganismů, což způsobuje jejich zánik.


POUŽITÍ

Naneste gel lokálně na postižená místa. Po vstřebání je možné přelepit náplastí.  Používejte 1-2x denně do obnovy pokožky a dle doporučení odborníka. Neoplachujte. Doporučeno pro profesionální i domácí péči.


SLOŽENÍ

Urea, Water, Lactic Acid, Propylene Glycol, Lavender Extract, Glycerin, Sodium Lactate, Xanthan Gum, Triethanolamine, Polysorbate 80, Salicylic Acid, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Dimethyl Isosorbide, Laurocapram, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Polyvinyl Pyrrolidone, Myocept (Xanthan Gum, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Palmitoyl Hexapeptide-52, Polyvinyl Alcohol, Palmitoyl Hexapeptide-18, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Phenylpropanol), Citric Acid, Biofence (Bacillus Ferment).


KONTRAINDIKACE

Přecitlivělost na aktivní složky.

Při náhodném kontaktu s očima je vypláchněte velkým množstvím vody, v případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.


SKLADOVÁNÍ

Mimo dosah dětí při teplotě max 25°С.

Fotosenzitivní prostředek, uchovávejte mimo dosah přímého slunečního světla.


OBJEM

30 ml. 4820268431615, 60 ml. 4820268431622

KOUPIT
Používá se v těchto případech

Onychogryfóza

Onycholýza

Zarostlé nehty

Onychomykóza

Mykotická pokožka

Psoriáza nehtů

Lupénka

Obnova nehtů

Suchá pokožka

Dystrofie nehtů

Hemostatikum

Ekzém pokožky a nehtů

Popraskaná pokožka

Bradavice a kuří oka

Potivá pokožka

Deformované nehty

Traumata nehtů

Pro diabetiky

Popálení kůže

Hyperkeratóza

Regenerace kutikuly

Zdravé nehty a kůže na celý život
Nabízíme prémiové produkty, které používají tisíce odborníků po celém světě a desítky tisíc jejich klientů k léčbě a prevenci.
Objednejte se na konzultaci
Zanechte své tel. číslo nebo e-mail, a my se vám ozveme zpět
Kliknutím na "Odeslat" souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a jejich zpracováním.
Kontakt
Oficiální distributor značky THE MEDICALIMA
pro ČR a Slovensko
Bc. Svetlana Raykhman
Vítězné nám. 817/9, Praha 160 00
+420 608 634 163 (WhatsApp, Telegram)
info@vaspodolog.cz