THE MEDICALIMA

MEGATOX 14%

Extra keratolytikum pro hrubou kůžičku

POPIS

Profesionální keratolytikum na nehtovou kůžičku. Má výrazný regenerační účinek díky urey, alantoinu, pantenolu a extraktu z barbadoské aloe vera. Inovativní formule přípravku přispívá ke změkčení kutikuly bez poškození keratinu živých buněk kůže. Keratolytikum snadno odstraňuje ztvrdlou část kutikuly, kde jsou odumřelé buňky a zvyšuje regeneraci živých buněk až o 45%. Díky transdermálním látkám aktivní složky pronikají do středních a hlubokých vrstev pokožky a efektivně povzbuzují ochranné funkce a zároveň zajišťují hydrolipidovou rovnováhu a chrání nehtovou kůžičku před vysycháním, popraskáním a třepením. Přípravek je hypoalergenní a nezpůsobuje podráždění.


Přípravek je hypoalergenní, je určen pro pevnou nehtovou kůžičku. Aplikuje se na nehtovou kůžičku a okolí nehtu. Expozice 1 minuta. Nevyžaduje neutralizaci. Přípravek je určen pro profesionální i domácí použití.


POUŽITÍ

Naneste přípravek na kutikulu a okolí nehtu, nechte působit po dobu 1 minuty a poté lehce zatlačte. Doporučuje se ošetřit nehtovým sérem nebo nehtovým olejem. Při používání nehtového změkčovače dorůstá nehtová kůžička pomaleji. Na domácí použití doporučeno keratolytikum pro regeneraci kůžičky MEGATOX 12%.


SLOŽENÍ

Water, Urea, Propylene Glycol, Glycerin, Allantoin, Betaine, Sodium Lactate, Tocopheryl Acetate, Carica Papaya Fruit Extract, Salvia Officinalis Extract, Helianthus Tuberosus, Inulin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 80, Dimethyl Isosorbide, Laurocapram, Lactic Acid, Citric Acid


KONTRAINDIKACE

Přecitlivělost na aktivní složky.


SKLADOVÁNÍ

Mimo dosah dětí při teplotě max 25°С.


OBJEM

10 ml. 4820268430076, 25 ml. 4820268430083 50 ml. 4820268430090

KOUPIT
Používá se v těchto případech

Onychogryfóza

Onycholýza

Zarostlé nehty

Onychomykóza

Mykotická pokožka

Psoriáza nehtů

Lupénka

Obnova nehtů

Suchá pokožka

Dystrofie nehtů

Hemostatikum

Ekzém pokožky a nehtů

Popraskaná pokožka

Bradavice a kuří oka

Potivá pokožka

Deformované nehty

Traumata nehtů

Pro diabetiky

Popálení kůže

Hyperkeratóza

Regenerace kutikuly

Zdravé nehty a kůže na celý život
Nabízíme prémiové produkty, které používají tisíce odborníků po celém světě a desítky tisíc jejich klientů k léčbě a prevenci.
Objednejte se na konzultaci
Zanechte své tel. číslo nebo e-mail, a my se vám ozveme zpět
Kliknutím na "Odeslat" souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a jejich zpracováním.
Kontakt
Oficiální distributor značky THE MEDICALIMA
pro ČR a Slovensko
Bc. Svetlana Raykhman
Vítězné nám. 817/9, Praha 160 00
+420 608 634 163 (WhatsApp, Telegram)
info@vaspodolog.cz