THE MEDICALIMA

SPIRULAX

Gel pro pokožku náchylnou k bradavicím

POPIS

Gel na bázi mikrořas spiruliny, kolagenu, peptidů a extraktů, určený pro pokožku náchylnou k tvorbě bradavic. Prostředek má antimikrobiální a protizánětlivé účinky, spouští procesy buněčné regenerace a udržuje hydrataci jak uvnitř buněk, tak v mezibuněčném prostoru, pečuje o hydrolipidovou rovnováhu kůže. Díky peptidům a penetrační vlastnosti působí v hlubokých vrstvách epidermis. Speciální molekuly glukózy (polysacharidy) z extraktu mikrořasy spiruliny obsažené ve SPIRULAX vytváří na zdravých kožních buňkách „ochrannou vrstvu“, která virům zabraňuje proniknout do zdravých buněk. Efektivní a bezbolestné řešení bradavic. Je určen pro ochranu zdravé kůže (vhodné pro profese, které přicházejí do kontaktu s kůží jiných lidí - lékaři, maséři, podologové) a také pro regeneraci při poškození integrity pokožky.


ŘEŠÍ PROBLÉMY

Lidský papilloma virus (bradavice, papilom);

Ochrana proti plísňovým a bakteriálním infekcím;

Stimuluje obnovu pokožky, aktivuje její ochrannou bariéru.


POUŽITÍ

Naneste prostředek na postiženou oblast a vmasírujte do úplného vstřebání. Používejte 2x denně do vyhojení.  Časem může dojít k vizuálnímu zvětšení bradavice - to je normální reakce a vysvětluje se tím, že na hlubších vrstvách bradavice je větší, což není vidět na povrchu pokožky.


ZAKÁZÁNO

Snažit se samostatně ošetřovat nástrojem či pemzou oblast postiženou bradavici - riziko infikování virem zdravé tkáně. Virus se do živé buňky integruje prostřednictvím kožních mikrotraumat a není schopen bez přenašeče přežít, ale cítí se skvěle v mnoha typech buněk, nejen v kůži. Některé typy tohoto viru jsou navíc onkogenní, při podezření na nádor je nutná konzultace s dermatologem.


SLOŽENÍ

Water, Spirulina Platensis Extract, Caprylic Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil, Propylene Glycol, Collagen, Ethanol, Glycerin, Lactic Acid, Salix Alba Bark Extract, Propolis Extract, Dimethyl Isosorbide, Laurocapram, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 80, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Kianetic (Citrate Silver, Citrate Copper, Citrate Zinc, Citrate Magnesium), Myocept (Xanthan Gum, Lactic acid/Glycolic Acid Copolymer, Palmitoyl Hexapeptide-52, Polyvinyl Alcohol, Palmitoyl Hexapeptide-18, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Phenylpropanol).


KONTRAINDIKACE

Přecitlivělost na aktivní složky.

Při náhodném kontaktu s očima je vypláchněte velkým množstvím vody , v případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.


SKLADOVÁNÍ

Mimo dosah dětí při teplotě max 25°С.

Fotosenzitivní, uchovávejte mimo dosah přímého slunečního světla.


OBJEM

10 ml. 4820268431592, 30 ml. 4820268431608

KOUPIT
Používá se v těchto případech

Onychogryfóza

Onycholýza

Zarostlé nehty

Onychomykóza

Mykotická pokožka

Psoriáza nehtů

Lupénka

Obnova nehtů

Suchá pokožka

Dystrofie nehtů

Hemostatikum

Ekzém pokožky a nehtů

Popraskaná pokožka

Bradavice a kuří oka

Potivá pokožka

Deformované nehty

Traumata nehtů

Pro diabetiky

Popálení kůže

Hyperkeratóza

Regenerace kutikuly

Zdravé nehty a kůže na celý život
Nabízíme prémiové produkty, které používají tisíce odborníků po celém světě a desítky tisíc jejich klientů k léčbě a prevenci.
Objednejte se na konzultaci
Zanechte své tel. číslo nebo e-mail, a my se vám ozveme zpět
Kliknutím na "Odeslat" souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a jejich zpracováním.
Kontakt
Oficiální distributor značky THE MEDICALIMA
pro ČR a Slovensko
Bc. Svetlana Raykhman
Vítězné nám. 817/9, Praha 160 00
+420 608 634 163 (WhatsApp, Telegram)
info@vaspodolog.cz